KONKURS, KONKURS ! 1111 POLUBIEŃ i LA VEGANISTA !

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Na naszej stronie na Facebook.com właśnie odnotowaliśmy 1111 polubień...


Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Na naszej stronie na Facebook.com właśnie odnotowaliśmy 1111 polubień. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i obecność tak licznej grupy Czytelników śledzących nasze przepisy oparte na produktach roślinnych, które zapewniają nam niezbędne składniki odżywcze i bogactwo smaków.

Kuchnia roślinna wcale nie musi być skomplikowana i droga. Wartościowe posiłki możemy skomponować z tego co jest dostępne na bazarach czy w lokalnych sklepach. W kuchni warto też opierać się na sezonowych warzywach i owocach, które to niosą pełnię smaków. I tu jest punkt wyjścia dla naszego konkursu - korzystając z darów jesieni stwórzcie przepis na opartą na sezonowych warzywach i/lub owocach przekąskę, którą możecie zabrać do szkoły, pracy czy zjeść w domu. Może być słodka lub wytrawna, szybka lub bardziej skomplikowana.

Opiszcie danie tak aby pobudziło naszą wyobraźnię i umieśćcie przepis w komentarzu od zadaniem konkursowym na stronie facebook.com/vegekolektyw

Przepisy ocenimy biorąc pod uwagę kreatywność i sezonowy dobór składników. Ocena będzie subiektywna i podporządkowana naszym upodobaniom smakowym. Wybierzemy jednego zwycięzcę, ale może pozostałe przepisy zainspirują uczestników, i nie tylko, do ciekawych eksperymentów kulinarnych.

Nagrodą w konkursie jest świetna książka Nicole Just „La Veganista. Superfood. Jedzmy szczęśliwie” ufundowana przez wydawnictwo Esteri (LINK).

Dodatkowo danie wykonamy, sfotografujemy i umieścimy na blogu ze specjalną dedykacją, jeśli autor przepisu wyrazi na to zgodę :) 


Dla jasności mamy mały regulamin konkursu:

  • Konkurs trwa od 26 października do 6 listopada 2016 r.  
  • Konkurs polega na zgłoszenie swojego przepisu na wartościową przekąską opartą na łatwo dostępnych i sezonowych produktach, poprzez umieszczenie przepisu w komentarzu pod postem konkursowym na stronie  facebook.com/vegekolektyw. 
  • Nagrodą jest książka Nicole Just „La Veganista. Superfood”, wydawnictwo Esteri, 2016.
  • Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Europy.
  • W konkursie mogą brać udział Uczestnicy, którzy lubią profil Vege Kolektyw na portalu Facebook.com.
  • W Konkursie mogą być zgłaszane przepisy oparte na produktach roślinnych roślinach.
  • Zgłoszone przepisy nie mogą być edytowane.
  • Każdy Uczestnik Konkursu może zgłosić do Konkursu tylko jeden przepis. 
  • Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej 10 listopada.
  • Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Zapraszamy do zabawy, czas start :)

P.S. Konkurs odbywa się na Facebook.com, ponieważ jest ściśle związany z tą stroną. Obiecujemy jednak, że w przyszłości pojawią się już na samym blogu konkursy, w których będą mogły wziąć udział także osoby nie chcące mieć z mediami społecznościowymi nic wspólnego ;)

A na zdjęciu jest nasz własny egzemplarz książki, Wasz czeka zafoliowany :)
You Might Also Like

0 komentarze